Zpět na úvodní stranu Přítelkyně.eu Těhotentsví Kuchařka
Zpět na úvodní stranu
Fóra a diskuze Přihlašte se Těhotenský kalendář Encyklopedie Články Odkazy
Ankety
Fotogalerie maminek, miminek, zvířátek, prostě všech, kteří mají rádi Miminko.com! Připomínky
VyhledĂĄvĂĄnĂ­
Poradny Kontakt
Informace
Reklama
Anketa
Fórum
   
Miminko.com: Vše kolem těhotenství

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Vše kolem těhotenství

Ovulační testy: jsou spolehlivé?

Chystáte se počít dítě a ráda byste věděla co nejpřesněji, kdy je k tomu v daném měsíci nejpříznivější doba? Nebo se již několik měsíců snažíte otěhotnět, ale každý měsíc se dostaví zklamání v podobě pravidelné menstruace? Pomoci vám mohou ovulační testy.

Zobrazit celý článek
 
Vše kolem těhotenství

Druhá doba porodní

Jakmile se děložní hrdlo rozšířilo natolik, že jím hlavička a za ní celý plod může projít z dělohy do dalších porodních cest, nastala druhá doba porodní. Jmenuje se "vypuzovací", protože plod je v tu dobu vypuzován z děložní dutiny pochvou ven. trvá u ženy, která rodí dítě poprvé, přibližně 20-30 minut.

Zobrazit celý článek
 
Vše kolem těhotenství

Několik praktických rad pro těhotné.

Užívejte kyselinu listovou. Je to klíčový vitamin pro vývin mozku a páteře dítěte. Denně byste měla  přijímat alespoň 400 µg kyseliny listové.

Zobrazit celý článek
 
Vše kolem těhotenství
Může se během těhotenství cestovat?

Bez problémů můžete cestovat vlakem nebo letadlem, ale nezapomeňte, že některé letecké společnosti odmítají přepravovat těhotné ženy od 8. měsíce jejich těhotenství. Nejméně vhodným způsobem přepravy je nakonec cestování autem. Nejenže neustálé otřesy mohou vyvolat kontrakce, ale je tu i významné riziko nehody.

Zobrazit celý článek
 
Vše kolem těhotenství

Jídlo, které chrání mužskou potenci

Tvrdnutí tepen (ateroskleróza) způsobuje nejen nemoci srdce, tím, že dochází k menšímu přísunu krve do srdce, ale také může ovlivnit mužskou plodnost, protože brání dostatečnému přísunu krve do varlat a penisu.

Zobrazit celý článek
 
Vše kolem těhotenství

Ranní nevolnosti brání vzniku rakoviny prsu

Ženy, které v těhotenství trpí ranními nevolnostmi jsou vystaveny nižšímu riziku, že u nich vznikne nádor prsní tkáně. Studie na 3 000 respondentkách ukázala, že u těch, které měly žaludeční potíže, se ohrožení rakovinou snížilo o 30%.

Zobrazit celý článek
 
Vše kolem těhotenství

Výživa ženy v období těhotenství - kolik se doporučuje přibrat?

V době těhotenství je zvýšená potřeba energetického nutričního příjmu vyvolaná zvýšeným bazálním metabolismem, přírůstkem zásobního tělesného tuku a ostatních tkání a nutná k zajištění výživy vyvíjejícího se plodu.

Zobrazit celý článek
 
Vše kolem těhotenství

Porod doma

Naprostá většina porodů u nás probíhá v porodnicích. Existují však maminky, které se cítí bezpečněji doma, porod vnímají jako zcela přirozený proces a mají o něm tak přesnou představu (bojí se medicínských zásahů, chtějí mít u sebe např. víc než jen jednoho partnera), že se rozhodnou přivézt své děťátko na svět doma.

Zobrazit celý článek
 
Vše kolem těhotenství
martik82
Zobrazit celý článek
 
Vše kolem těhotenství

Kouření v těhotenství ovlivňuje vznik syndromu nepozornosti

Fakt, že kouří-li žena v těhotenství, ovlivňuje významně zdraví svého nenarozeného dítěte, je dostatečně prokázaný. Vedle mnoha jiných chorob může svému miláčkovi přivodit různá poškození mozku. Britští psychiatři a psychologové nyní zjistili, kouřící matky mají mnohem častěji děti se syndromem ADHD, při němž postižení nejsou schopni na cokoli zaměřit pozornost a soustředit se, ale naopak jsou nadmíru hyperaktivní.

Zobrazit celý článek
 
48 článků (5 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
 
Vyhledávání
DĚTSKÝ HOROSKOP
Básničky a říkadla
Svátky
Partneři
KontaktTIP: Přítelkyně.eu - internetový časopis pro ženy

 Venive.cz - dámské spodní prádlo

Zbytkylátek.cz - látkové zbytky, zbytky látek na kreativní tvoření, levné látky, látky na patchwork

Vendula Moravcová - Miminko.com 2005 - 2015 - Všechna práva vyhrazena


Kalhotky Tanga Podprsenky Punčochové zboží Podvazky Luxusní soupravy Svatební spodní prádlo Košilky, korzety, tílka Pyžama a noční košile Plavky 2015 Pánské spodní prádlo Dětské spodní prádlo Vše za 99,-Kč PLAVKY VÝPRODEJ Pánské ponožky Dámské ponožky Vánoční červené prádlo